Umocnij swoją Świątynie,
a Twoje Imperium powstanie wokół Ciebie.

Rasphul

Umiejętności

Koncentracja Punktowa100%
Wizualizacja jednoprzedmiotowa100%
Wizualizacja Wielopunktowa80%
Osiąganie Stanu Pustki90%
Znajomość Technik Medytacyjnych 80%
Znajomość Kabały i Tarota70%
Znajomość Magii Ceremonialnej GD90%
Znajomość Religijnych Tradycji Afryki 45%
Znajomość Hermetyzmu FB89%
Znajomość Tradycyjnego Czarostwa65%
Znajomość Ścieżek Lewej Ręki70%

Rasphul

Twórca Projektu

Biografia

Na przestrzeni lat praktykowałem wiele różnych nurtów magicznych. Zapoznałem się z niezliczoną ilością technik i rozwijałem kilka projektów tematycznych. Od kilku lat działam czynnie w środowisku okultystycznym w Polsce i zagranicą. Jestem autorem kilkudziesięciu tekstów poświęconych okultyzmowi i kilkunastu tłumaczeń z języka angielskiego. 

Chronologia

2017 - Obecnie
W 2017 roku rozpocząłem pracę nad stworzeniem pierwszej platformy szkoleniowej w Polsce. I tak oto powstało Ban Ard. Jednocześnie w swoich praktykach cały ten rok poświęciłem studiom magicznym nad tradycyjnym czarostwem, tradycyjnym podejściem do magii grimuarycznej oraz kontynuacji (od 2015 roku) pracy z kultem zmarłych.
2013 - Obecnie
W styczniu 2013 roku rozwiązałem grupę Krąg Ars Magna i z dawnymi współpracownikami stworzyłem nowy projekt tematyczny Aetherius. Początkowo zamysłem było stworzenie bloga opisującego osobiste praktyki magiczne. Jednak jak widzicie obecnie, projekt rozrósł się znacząco. Na początku tworzenia Aetheriusa podjęliśmy się rozwoju w systemie Hermetyzmu Franza Bardona. Po tych latach rozwój każdego z nas wygląda nieco inaczej...
2011 - 2013
Stworzyłem pierwszą grupę magiczną o nazwie Krąg Ars Magna. W swoich działaniach poszerzałem znajomość magii ceremonialnej, Thelemy, Goecji, Kabały i Tarota. Doświadczenia grupy związane były z różnymi formami i ścieżkami pracy - w tym elementami magii chaosu (praktyka zmiennych wierzeń, ukończenie Liber MMM, kreacja serwitorów i godform).
2010 - 2011
Prowadzenie osobistego bloga poświęconego magii o nazwie Sanktuarium Maga. Wzmożona praktyka magii ceremonialnej w systemie Golden Dawn i studia nad Kabałą.
2005 - 2010
Samodzielny rozwój magiczny w ścieżkach eklektycznego czarostwa oraz hoodoo. Rozpoczęcie pierwszej działalności w polskim ezo-necie. Związanie z grupą Inholilem Ashara. Zapoznawanie się ze ścieżkami magii ceremonialnej i grimuarami.
2003 - 2005
Wtajemniczenie w misteria magiczne przez wuja. Rozwój podstawowych umiejętności niezbędnych do praktyki magicznej. Całość treningu przeprowadzona w duchu mesmerystów i teozofii.

Kontakt

E-mail: illythir@gmail.com
Facebook: Adept Rasphul